Hemen Ara
 +90 (232) 479 54 52
Demirboğan Cam Balkon Sistemleri
Demirboğan Cam Balkon Sistemleri

Albert Genau İzmir Yetkili Bayi

Cam balkon ve cam sistemleri son yılların yoğun talep gören yapı ürünlerinin başında gelmektedir. Konutlarda, ofislerde, işletmelerde ve mekanlarda farklı uygulama çeşitleri ile takılmaktadır. Albert Genau İzmir üretim atölyemizde marka değeri yüksek camlama sistemlerini bayilerimiz ve müşterilerimiz için üretiyoruz. Katlanır camlama, sürgülü camlama ve giyotin cam ürünlerini temperli şişecam patentli camlar ile ihtiyaçlarınıza uygun olarak yerine ulaştırıyoruz. Demonte Albert Genau, montaja hazır Albert Genau cam balkon sistemleri, Albert Genau tam balkon, Albert Genau motorlu giyotin kelimelerinin de aramaların başında geldiğini görebiliriz. Albert Genau İzmir yetkili bayi Demirboğan Ltd. Şti siz değerli müşterilerine gününde ve eksiksiz teslimatlar yapmaktadır.

Albert Genau İzmir Sistemlerine Nasıl Ulaşabilirim?

Albert Genau gerek kendi bayi ağı aracılı ile gerekse firmamızın web sitesinden online teklif ve watsap iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Teklif masamız gün içi taleplerinizi değerlendirip size dönüş yapacaktır. Detayları tam olarak sizinle görüşüp ihtiyacınız olan sisteme kara verilince fiyat analizini yapacaktır. Eksiksiz hazırlanmış teşhir mağazamız fabrikamızın içerisindedir. Ulaşımı kolay İzmir'in en merkezi yerinde kurulu üretim tesislerimiz de hem üretim hemde teşhir ürünlerimizi görebilirsiniz.

Cam Balkonun Adı Soyadı Albert Genau İzmir

Albert Genau 2002 yılında sektörel analizini tamda zamanında yapmış Ar-Ge çalışmaları ile patentli camlama ürünlerinin üretim ve dağıtımına başlamıştır. Albert Genau markalı ürünler yurt içi ve yurt dışı bayilik ağı ile nihai tüketicilere kalite prensipleri dahilinde ulaşmaktadır. Müşterilerimiz için çok özel ödeme kampanya fırsatları ile bütçe dostu sözleşmeler hazırlıyoruz. Aksesuarından profiline tamamen patentli özel tasarım camlama sistemleri sektörde fark yaratmaya devam ediyor.

Albert Genau İzmir Ürün Çeşitleri

Sektörün ihtiyacı olan sistemleri mühendislik departmanında titizlikle tasarlayıp geliştiren Albert Genau her zaman müşteri memnuniyetini ön plana almıştır. Bireysel ve kurumsal yapılar için farklı ürün gamı ile kesintisiz hizmet. Albert Genau İzmir ürün çeşitleri için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Albert Genau Katlanır Cam Balkon Sistemleri

Katlanır cam balkon, katlanan cam balkon, katlamalı cam balkon, katlanır camlama, kırılmalı cam balkon ve katlamalı cam balkon gibi farklı isimler ile adlandırılan camlama sistemidir. Çalışma prensibi kasa içerisinde rulman tekerlekler ile ileri geri sürülüp içeriye doğru katlanan cam paneller. 8 mm, 10 mm ve ısıcam çeşitleri ile üretilebilir. Katlanır cam balkon, balkonların adeta dostu olmuştur. Açılı ve oval balkonlara rahatlıkla uygulanabilir. Perde takılabilmesi için cam balkon perde profili ve su sızdırmalarına engel olmak için su tahliye profili kullanılır. Cam renkleri; füme, bronz, mavi, yeşil ve şeffaf olarak sayabiliriz. Cam balkon sistemlerine rahatlıkla uygulanabilen pliseli mekanik perde ile şık ve estetik balkon camlama sahibi olabilirsiniz.

Albert Genau Sürme Cam Balkon Sistemleri

Sürme camlama genellikle pergola altlarında, kış bahçesi uygulamalarında ve mekanlarda tercih edilmektedir. Patentli Albert Genau aksesuarları ile konforlu kullanım imkanı. 8 mm, 10 mm ve ısıcamlı sürgülü camlama sistemlerini üretebiliyoruz. Cam renkleri, füme, bronz, yeşil, mavi ve şeffaf seçilebilir. Özel kilit ve kol mekanizması ile sorunsuz çalışmaktadır. Eşikli ve eşiksiz kasa seçenekleri ile tasarlanmış profiller farklı zemin kullanım taleplerine cevap vermektedir.

Isıcam'lı sürme cambalkon SlideMaster, sürme cambalkon sistemlerinin standartlarını yukarı taşıyor. Sürme cambalkon sistemleri yalıtım, konfor ve estetik açıdan incelenerek yenilendi. Balkonlarınızı, kış bahçelerinizi ve restorantlarınızı eşsiz yaşam alanlarına dönüştürüyor.

SlideMaster hem ısıcam'lı hem tek camlı olarak kullanılabilme özelliğine sahiptir. Sürme sistemlerindeki yalıtım dezavantajını ortadan kaldırıyor ve köşeleri açık hale getiriyor. 1,5 metre panellere ve kendi özel kilit sistemine imkan veren ve Albert Genau patentli taşıyıcı tekerleri sayesinde konforlu hareketi ile diğer ürünlerden ayrılıyor. Albert Genau İzmir bayisi olmanın verdiği güvenle siz değerli müşterilerimize hizmet ediyoruz.

Albert Genau Tam Balkon Giyotin Cam Sistemleri

Tam balkon sorunların merkezine inen çözüm önerileri ile sektörde ödüllü giyotin camlama sistemi. Albert Genau Tam Balkon Giyotin cam sistemleri silme sorunlarına patentli tasarımı ile çözüm getirmiştir. Giyotin camlama yukarı doğru kapanan aşağıya doğru açılan cam panellerinin hareketi sistemi ile çalışır. Tüp motorlar gereken gücü üreterek kanatların rahat çalışmasını sağlar. Tekcamlı ve ısıcamlı olarak kullanılır. Temperli 8 mm ve 10 mm cam, temperli lamine tek cam, temperli ısı cam ve temperli lamine ısıcamlı olarak cam seçenekleri mevcuttur. Cam renkleri, füme, bronz, mavi, yeşil ve şeffaftır. Üst katlardaki balkonlarda bile rahatlıkla kullanılabilir. Silme problemi yoktur. Açıldığı zaman korkuluk kapandığı zaman camlama olarak tam balkon sistemidir.

Cambalkon değil. Dünya'da ilk. Albert Genau icadı. 
Üstelik artık "Yapıda İnovasyon Ödülü" Sahibi!

Albert Genau'nun patentli tasarımıdır.  Tambalkon® , cam balkondan farklı olarak tam otomatik, uzaktan kumandalı 0 silinebilir cam sistemidir.

Cam paneller, uzaktan kumanda ile açılır ya da kapanır. Sistem açıldığında balkonda yer kaplamaz. Aynı zamanda balkon korkuluğu dur.

Albert Genau Giyotin Cam Sistemleri

Giyotin cam, sadece zemin katlarda kullanıma uygundur. Klasik giyotin camlama sistemidir. Patentli Albert Genau giyotin İzmir aksesuarları ile kış bahçelerinde veya mekanlarda ideal çözüm. İstediğiniz Ral renklerde boyanabilir. 

Otomatik giyotin cam sistemi; uzaktan kumandalı, motorlu, zincirli, hareketli küpeşte sistemidir. Sistem; hareketli küpeşte sistemi olarak; otel, cafe, restaurant, stadyum v.b mekanların kapatılıp, açılmasında yoğun bir şekilde tercih edilmektedir.

Otomatik giyotin cam sistemlerinde, el-parmak sıkışmasını önleyen emniyet sistemi gibi patentli birçok yenilik sadece Vertiflex’de bulunmaktadır. Sistem, 8 mm – 10 mm veya ısıcam'lı olarak yapılabilmekte ve giyotin camlarda ulaşılabilen en yüksek yalıtıma ulaşmak için, kendine has, çözümler sunmaktadır.

Albert Genau İzmir bayisi olarak müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Sorunsuz bir ürün için firmamızı arayabilirsiniz. Albert Genau cam balkon fiyatları, Albert Genau cam balkon modelleri, Albert Genau cam balkon örnekleri, Albert Genau cam balkon görselleri, Albert Genau cam balkon firmaları aramalarında Demirboğan ayrıcalğı...