Hemen Ara
 +90 (232) 479 54 52
Demirboğan Cam Balkon Sistemleri
Demirboğan Cam Balkon Sistemleri

Winsa İzmir Pvc Kapı Pencere 

Winsa kapı pencere sistemleri sektörün lider markasıdır. Özel geliştirilmiş seriler farklı bir çok uygulama detayları için çözüm geliştirmiştir. Winsa İzmir ve ilçelerinde öncelikli tercih edilen markaların başında gelmektedir. Winsa Decuninck grubunun inovatif çalışmalarının yansımasını ürünlerinde müşterilerine hissettirmektedir. Geleceğin pencere ve kapılarını bugünden müşterilerine hazırlayan sistemleri müşterilerimize teklif etmenin haklı gurur ve sevincini yaşıyoruz. Demirboğan firması marka değeri yüksek yapı ürünlerinin üretim ve montaj işlerini kendi üretim tesislerinde CNC makineler ile sürdürmektedir. Winsa İzmir pvc kapı pencere toplu işlerde ve özel projelerde başarı ile uygulanmaktadır.

Neden Winsa Plastik Doğrama Tercih Etmeliyim?

Profil satma telaşı ile kurgulanmış kapı pencere yerine, müşteri ihtiyaçları odaklı ürünleri sektöre kazandıran Winsa neden Winsa plastik doğrama tercih etmeliyim? sorusunun cevabını vermektedir. Bir pencere sadece konutları dış etkenlerden koruyan bir ürün değildir. Modern yapı sistemlerinde öncelik; ekolojik saygı, geri dönüşüm imkanı, yalıtım değerleri (ısıtma ve soğutma giderleri için), güvenlik anlayışı ve uzun ömürlü olması gibi konularda odaklanmaktadır. Ayrıca ses yalıtımı da kalabalıklaşan kentlerde unutulmaması gereken noktaların başında gelir. Winsa kapı pencere profilleri ile uyumlu aksesuar çeşitlerini tasarlayıp kendi markası ile sektöre kazandırmıştır. Winsa İzmir bayileri içerisinde Demirboğan, güven - dürüstlük - şeffaflık ilkeleri ile hareket etmektedir.

İzmir'in Lider Pvc Doğrama Markası Winsa

Yüksek yalıtım değerleri uluslararası belgeler ile tescillenmiş ve ülkemizin iklim koşullarına uyumlu kapı pencereler Winsa'da... Winsa yetkili bayi Demirboğan deneyimli personel kadrosu ile ilk günkü heyecanla çalışmaktadır. En uygun sistemleri bütçenize dost fiyat ve ödeme koşulları ile size ulaştırmaktadır. 27 yıllık üretim ve montaj deneyimi ile müşterilerini rahatlatan çözümleri ortaya koyuyoruz. Kaliteli konut projelerinin pencere ve kapılarında Winsa pvc profillerini görebilirsiniz.

Winsa İzmir Yetkili Üretici Bayi Demirboğan Olarak Neler Yapıyoruz?

1- Demirboğan firması öncelikle her zaman müşterilerinin mutluluğuna katkı yapmak için faaliyet göstermektedir.

2-Ücretsiz Winsa keşif hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Sektör tecrübesi yüksek, sizi anlayan keşif elemanlarımız gerekli olan en doğru Winsa doğrama sistemlerini size önereceklerdir.

3- Fabrikamızı ziyaret edebilir üretim tesislerimizde işimize olan saygımıza yerinde şahit olabilirsiniz. Winsa üretim fabrikası standartlarından asla taviz vermediğimizi sizde gözlemleyin...

4- Fabrikamızda kurulu schowromda size önerilen tüm doğrama çeşitlerini görebilirsiniz. Sistem özelliklerini ve aksesuar kullanım farklılıklarını deneyimleyebilirsiniz. Elbette sıcak çay veya kahvenizi içerek hayata bir mola vererek.

5- Teklif masalarımızdan anında kapsamlı teklif metnini ve çizimleri alabilirsiniz.

6- Winsa İzmir de yeni konut projelerinde olduğu gibi değiştirme işlerinde de yoğu olarak yer almaktadır. Bütçenize uygun Winsa doğrama çeşitlerini görerek kararınızı verebilirsiniz.

7- İzmir'in tamda merkez bölgesinde kurulu Winsa pvc doğrama atölyesi, Albert Genau camlama atölyesi ve Linea Rossa alüminyum doğrama atölyesi ile kaliteli ürünlerin tedarikçisi olarak hizmet vermektedir. Demirboğan firması hakkında kapsamlı bilgi sahibi olmak için linke tıklayabilirsiniz; https://demirbogan.com/kurumsal

Bireysel Konut Projeleri Kapı Pencere İşleri

Yeni yapılan villa, yazlık, bina, mekan ve işletme projelerinin çerçevelerini Winsa marka kapı pencereler ile kapatıyor size özel çözümler geliştiriyoruz. Beyaz ve laminasyon renk çeşitleri ile seçebilme rahatlığını yaşayabilirsiniz. Özel aksesuar çeşitleri ile pencere ve kapılarınıza uygun kullanım konforu arayışlarınıza rehberlik ediyoruz. Winsa marka aksesuarlar ile uyumlu profiller beklentilere olumlu cevaplar vermektedir. Panjur, kış bahçesi, küpeşte ve sineklik işlerini de uzman montaj ekiplerimiz ile gününde teslim ediyoruz.

Toplu Konut Ve Kentsel Dönüşüm Projeleri

Cnc üretim makinelerimizle bir çok toplu konut projelerini teslim ettik. Yüksek katlı konut inşaatlarında statik hesaplamaları (rüzgar yükü, hava koşulları vs.) dikkate alarak uygun profilleri kullanıyoruz. Winsa markasına olan güvenimiz ile yapı firmalarının işlerini tamamlıyoruz.

Değiştirme Yenileme Kapı Pencere İşleri

Eskiyen kapı ve pencerelerinizi Winsa pvc doğrama ile değiştiriyoruz. Başlangıç serisi Winsa Dorado fiyat olarak bütçenize uygun gelecektir. Beyaz ve renkli doğrama fırsatlarımız için Winsa İzmir iletişim numaramızı arayabilirsiniz. Değiştirme işlerinde mermer, sıva ve söküm gibi konularda yardımcı oluyor sorunsuz bir şekilde işlerinizi teslim ediyoruz.

İzmir Demonte Winsa Doğrama Hizmeti

Demirboğan İzmir ve tüm Ege Bölgesine hazır kapı pencere hizmeti vermektedir. Demonte Winsa doğrama İzmir bayilik sistemini uzun yıllardır geliştiren firmamız bayilerinin işlerini zamanında yetiştirmek için yapılanmıştır. Kapı pencere sevkiyat rutlarımız ile haftanın belirli günleri siparişlerinizi atölyenize veya mağazanıza teslim ediyoruz. Yeterli Winsa profil stoğumuz ve araçlarımızla her zaman güvenebileceğiniz bir tedarikçi.

Winsa Pvc Kapı Pencere Sistemleri

Bir kapı pencere markasının kullanıcılar tarafından değer görmesi ve güvenilmesi kolay kazanılan bir başarı değildir. Winsa bu anlamda sonuç odaklı, tüketici görüşlerine önem veren, ödeme kampanyaları ile bütçe dostu çözümler üreten bütünsel ürün - kalite yönetimi geliştirmiştir. Ar-Ge çalışmaları ile sektörel yeniliklerin öncüsü olmuştur. Winsa doğramalar yalıtım değerleri ile dayanaklı, mükemmel görünüm ve estetik yapısı, alüminyum ve ahşap doğramalardan daha az maliyetli olması tercih sebebidir.

Winsa Her Zaman Farklılıkların Adresi

Winsa değerler kulübü bugün ve gelecek günler için çalışmaktan yorulmuyor. Winsa ilk olarak 2004 yılında 0 geri dönüşümlü TPE conta kullanımına başlamıştır. Pvc profiller için gelişen sağlık kaygılarına kalsiyum-çinko stabilizan ile profil üreterek son vermiştir. Çevre etki değerlendirme yükümlülüklerimizi 2015 yılından önce tamamlayarak Avrupa ülkelerinden hedeflerimize ulaştık. Artan nüfus, sanayi tesisleri ve tüketim alışkanlıkları doğal yaşam şartlarının sağlıklı koşullarda devam ettirilebilmesinin ve geliştirilmesinin ortak bir çevre politikası oluşturulması ile mümkün olacağının açık işaretleridir.

Winsa insan sağlığına verdiği değer ile ailenizi önemsiyor ve konutlarınız da güvenle yaşamanız için size fırsatlar sunuyor. Kurşun stabilizan tüketimini 2015 yılından önce sonlandırmış yerine kalsiyum-çinko stabilizan kullanımına başlamıştır.

Winsa Pvc Kapı Pencere Sistemleri

Winsa bir çok farklı seriler ile her türlü açıklıklar için doğrama serileri üretmiştir. Her bir seri tasarlanırken zorlu iklim koşullarına dayanıklı ve çevreci ürünler geliştirmenin mühendisliğini odağına koymuştur.

Winsa Dorado Pvc Kapı Pencere Serisi

7 cm taban oturma genişliği ile dayanıklı ve kuvvetli bir savaşçı... 5 odalı profil iç yapısı ile zorlu hava koşullarında bile yılmayan tasarım. 4 mm. camdan 39 mm. cam genişliklerinde seçenekler. Jaluzili ısıcam takabilme şansı. Pivot açılım ve çift açılım aksesuar rahatlıkla kullanılabilir. Winsa İzmir uygulamalarında Dorado başlangıç serisi olarak ele alınabilir.

Winsa Dorado Gold Pvc Kapı Pencere Serisi

Winsa Dorado Gold seri iddialı ve inatçı bir seri. Bahsettiğimiz estetik ve güç birleşimi ise karşınızda Dorado Gold Winsa serisi... Yere sağlam basan Gold seri 7,6 cm oturma alanı ile size güven veriecektir. 6 odacıklı iç duvar yapısı daha fazla isteyenlere bir cevap olsa gerek. 39 mm. genişliğinde çift cam takabilme imkanı.

Winsa Dorado 76 Pvc Kapı Pencere Serisi

Winsa Ar-Ge düşün ve geliştir mantığı ile yalıtım değerini daha ileriye taşımak için tasarladı. Winsa Dorado 76 seri Uw=0,98 W/m²K değeri şaşırtıcı değil mi? Bitmedi! 52 mm genişliğe kadar ısıcam uygulayabilelim diye sınırları zorlayan seri. Hem güçlü hem zarif olsun diye geliştirilen Dorado 76 serisi 9 mm.'lik iç ve dış estetik görünümü ile gerçek bir centilmen...

Winsa Safir Pvc Kapı Pencere Serisi

Daha oval hatları sevenler için bir tutku Winsa Safir seri. 7 cm zemin basma alanı ile 70'lik serilerin Kraliçesi... 5 odalı sağlam iç yapısı ile rahatlıkla kullanabileceğiniz kapı pencere serisidir. Winsa aksesuarlar ve ithal pvc aksesuarları uyumlu birliktelik. Renk seçenekleri ile binanıza tam uyum.

Winsa Carina Pvc Kapı Pencere Serisi

Güvenmekten pişman olmayacağınız estetik ve ekonomik bir pencere serisi. Carina sizi yolda bırakmayacak bir dost. Kısıtlı bütçelerin kurtarıcı profil sistemleri. 60 mm genişliğinde taban genişliği ve 36 mm çiftcam takabilme imkanı ile farklı bir alternatif çözüm.

Winsa Revotech Pvc Kapı Pencere Serisi

Güçlü rüzgarlara karşı durabilen cesur Şövalye Winsa Revotech. 84 mm genişlik değeri ile Revotech, 7 odacıklı profil iç yapısı birleşince gerçek bir kahraman. Isı geçirgenlik değeri Uf=0,90 W/m2K Avrupa standartlarında ısı yalıtımı sağlamanın öz güvenini üzerinde taşır. 52 mm. genişlikte ısı cam  konforu.

Winsa Revotech Gold Pvc Kapı Pencere Serisi

Bir şampiyon yada kudretli bir kral pvc doğrama serileri içerisinde açık ara önde... Revotech Gold seri için söyleyebileceklerimiz 90 mm genişliğinde profil yapısı ve 7 odalı profil iç yapısı olacaktır. Isı geçirgenlik değeri Uf=0,90 W/m2K Avrupa standartlarında ısı yalıtımı sağlamanın öz güvenini üzerinde taşır. 52 mm. genişlikte ısı cam  konforu.

Winsa Sürme Pvc Doğrama Serileri

Sürgülü kapı pencereler İzmir ve Ege bölgesinde yoğunlukla kullanılmaktadır. Dar alanlar veya kullanım alanı kaybetmemek için sürgülü sistemler ideal doğrama serileri dir. Klasik sürme, wolksvagen aksesuarlı sürme ve kaldır-sür (hebeschiebe) sürgülü seri çeşitleri ile kullanılır. Sineklik ve panjur ürünleri ile uyumlu profiller... Pervazlı kasa ve pervazsız kasa seçenekleri ile ortaya montaj veya iç duvara montaj yapılabilir. Dikkat edilmesi gereken hareketli kapı kanat profillerinin içerisine konulan destek saçları en az 1,5 mm. et kalınlığında olmalıdır. Winsa sürme pencere ve Winsa sürme kapı talepleriniz için firmamızı arayabilirsiniz.

Winsa Comfort Slide Sürme Seri

Comfort Slide Winsa Pvc Sürme seri profilleri ile özel tasarım kapı ve pencere sahibi olmanın en kolay yolu. 149 mm genişliğinde kasa profili rakiplerini şaşırtarak çaresiz bırakmıştır. 6 odacıklı kasa yapısı ve 76 mm kanat genişliği ile ısı ve ses yalıtımında benzersiz sonuçlar. Aksesuar sistemi tamamen özel tasarlanmıştır. 52 mm genişliğe kadar üçlü ısı cam uygulanabilir. Uluslararası değerlerde tasarlanan Comfort Slide ile rahat ve konforlu kullanım şansı sizi de bekliyor.

Winsa Lotus Sürme Seri

Tasarım harikası Winsa eksenel sistemi sürme doğrama. Sürme sistemler arasında beklenen optimum yalıtım değeri sağlar. Lotus eksenel sistemi 122 mm genişliğinde iki eksenli, 113 mm genişliğinde tek eksenli kasa seçenekleri ile sadece Winsa'ya özel bir seri. 28 mm genişliğe kadar ısı cam uygulanabilir. Yeni bir bakış açısı ile tasarlanan kasa kanat uyumu, kanatlar kasa içerisine gömülü çalıştığı için daha fazla cam alanı için ideal çözüm.

Winsa Panaroma HS76 Sürme Seri

Kaldır-sür, araba takımı, Hebeschiebe veya Hebeshebe olarak da adlandırılan sistem rüzgar saldırılarılarına karşı en yüksek dayanım gücü. Özel tasarım Epdm contalar, sızdırmazlık parçaları ve özel kanat yapısı ile ısı, hava, su ve toza karşı sağlam bir defans oyuncusu. Sistem özellikleri; 175 mm kasa genişliği, 8 odalı yapısı ve 44 mm cam kalınlığı ile konforun üst sınırı. Özel araba aksesuarı ile bir parmak gücünde hareket ettirebilme imkanı.

 

2 cm'lik alüminyum eşik profili ayağının altında yükselti istemeyen müşterilerimiz için tasarlanmıştır. Winsa Panaroma 76 sistemi 2 - 3 - 4'lü kanat uygulama seçeneklerine imkan verir. 3 metre genişliğe kadar kanat çalıştırılabilir. 300 kg ağırlığında cam-kanat yapılabilir. Ek aksesuar ile 400 kg'a çıkılabilir. Winsa izmir pvc kapı pencere sistemleri için tüm alt yapımızla ilk günkü heyecan ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Demonte Winsa, Winsa doğrama fiyatları, Winsa pencere modelleri, Winsa pencere fiyatları, Winsa 2021 doğrama fiyatları, Winsa doğrama renk seçenekleri, Winsa üretici bayi, Winsa üretici atölye, Winsa fabrika telefon numarası aramaları sıklıkla yapılmaktadır