Hemen Ara
 +90 (232) 479 54 52
Demirboğan Cam Balkon Sistemleri
Demirboğan Cam Balkon Sistemleri

Linea Rossa Milano Kapı Pencere Sistemleri

Alüminyum doğrama konut projelerinde hak ettiği tahtını geri almaktadır. Çalışma rahatlığı ve sunduğu konfor ile modern binaların doğraması. Alüminyum profiller, kapı-pencere, vitrin-mağaza, cephe giydirme, ofis bölme ve camlama sistemlerinde kullanılmaktadır. Yalıtımlı ve yalıtımsız profil çeşitleri ile farklı projelere çözüm üretilebilir. Linea Rossa Milano, sektöre sistem odaklı alüminyum profil serilerini kazandırmıştır. Kullanılan aksesuarlar sürekli gelişmiş tamamen kullanıcı dostu odaklı tasarlanmıştır. Linea Rossa Milano kapı pencere sistemleri açılır ve sürme seçeneklerine özel geliştirilmiş alüminyum linea rossa profilleri ile başarılı çözümler geliştirmiştir.

Linea Rossa Alüminyum Sistemleri

Demirboğan firması alüminyum doğrama fabrikası için hiç bir masraftan kaçınmamış ve son sistem Cnc makineler ile atölyesini geliştirmiştir. Kol kilit yerlerini el değmeden cnc makineler ile açıyoruz. Birbiri ile uyumlu üretim personelimiz bu birlikteliği yaptıkları işe yansıtmaktadır. Kaliteli üretim ve standartlara tam uyumlu aksesuarlar ile projelerinize yakışacak doğramalar Linea Rossa... Seriler ile kapsamlı bilgi almak için sizi fabrikamızda kurulu Linea Rossa schowrooma bekliyoruz.

Linea Rossa Üretim Fabrikası

Ortaya bir değer koymak arka planda ciddi yatırımlar gerektirmektedir. Demirboğan uzun yıllara dayanan tecrübesi ile Linea Rossa kapı pencere üretimi alanında her zaman ön sıralarda olmuştur. Bir pencere; alüminyum profil, köşe birleşim aksesuarları, imalat personeli, teknik masa ve üretim makineleri ile ortaya çıkmaktadır. Kendi mülkü olan tesislerinde fabrika kuruluşunu tamamlayan Demirboğan aradığınız alüminyum üretim fabrikası.

Linea Rossa Kapı Pencere Serileri

Bir kapı veya pencere imalatına en uyumlu seriyi tasarlayıp geliştiren Linea Rossa LR-5100 yalıtımlı ve LR-4100 yalıtımsız serileri geliştirmiştir. Kendi markası olan aksesuarlar veya G-U Alman aksesuar markalarını çalışıyoruz. Doğrama üretimine bütüncül bakan firmamız her aşamasında maliyet-fayda denklemi merkezli düşünmektedir. Linea Rossa kapı ve Linea Rossa Milano pencere demonte, perakende ve toplu iş projelerinde bugünden yarına yolumuza devam ediyoruz.

Linea Rossa Demonte Doğrama

Demirboğan firması Ege Bölgesi'ne yaygın servis ağı ile hazır kapı pencere sevkiyatı yapmaktadır. Bayi sorumlusu uzman ekiplerimiz sahada müşteriler ile iletişim kanallarını sürekli açık tutmaktadır. Bayilerimiz için özel olarak konuşlandırılan teklif masası ve fiyat programı ile hızlı dönüş sağlamanın çabasındadır. Linea Rossa Milano talepleriniz için ''Hızlı Teklif Al'' hattımızdan yararlanabilirsiniz.